Emir Turistik Özel Transfer Hizmetleri olarak; firma çalışanlarının ulaşımı, yerli ve yabancı misafirlerinin otelden karşılanması, toplantılara götürülmesi, havaalanı transferleri, uzak ya da yakın mesafe ulaşımları kolaylıkla karşılanıyor. Bu sayede firmalar araç satın alma, bakım ve personele avans verme, taksi fişi, masraf formu doldurma gibi personel giderleri ile uğraşmıyor. Bu sistem sayesinde firmalar, hem büyük oranlarda tasarruf ediyor hem de ulaşımdan kaynaklanan problemlerle uğraşmadan sorunsuz bir hizmet alıyorlar.

Sektöründe isim yapmış yerli ve yabancı sermayeli firmaların üst düzey yöneticilerine, özel konuklarına ve şirket personellerine; modern ve donanımlı araçlarla hizmet veriyor, deneyimli araç sürücüleri ile sektörün en güvenilir ulaşım imkanını sağlıyoruz.

Firmaların farklı işletmelerine, bankalara, gümrüklere, resmi dairelere evraklarını götürüyor, işlerinin takibi de talep edildiği takdirde Özel Transfer Hizmetleri Birimimizce özenle yapılıyor.

Özel Transfer Hizmeti sırasında kullandığımız araçlarımızın tamamı, 7/24 esasına dayalı olarak araç takip sistemi ile kontrol altında tutulurken, istenildiği anda tüm transfer takip verilerimiz paylaşılabiliyor.

Dijital dünyanın son yeniliklerini yakından takip ederek, müşterilerinin hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen şirketimiz, sektörde ilk olmaya ve yapılmayanı yapmaya her zaman olduğu gibi devam ediyor.